Laktos collection - English version
Velká Británie

Velká Británie

Počet obyvatel: 60 271 tis., úřední jazyk: angličtina, hlavní město: London.

V zemi je velká produkce zajímavých originálních sýrů, protože sýrařství se vyvíjelo jinak, než na pevnině. V Británii vzniká mnoho statkových sýráren s kvalitními sýry.

Hlavním sýrem je čedar s mnoha variantami, derby, lancashire a další sýry z různých částí Anglie. Jako národní speciality byly uznány tyto sýry: Bonchester Cheese, Buton Blue, Cheddar, Dorset Blue Cheese, Dovedale Cheese, Exmoor Blue Cheese, Gloucester, Lancashire, Stilton, Swaledale Cheese, Teviotdale Cheese.

Ve sbírkách je mnoho samolepek na porcované sýry pro obchodní řetězce. V Anglii se totiž sýry prodávají v několika stupních zralosti, které se na etiketách značí - proto je jich poměrně hodně. Samozřejmě jsou i etikety na celé přírodní sýry. Tavené sýry mají hodně marketingových obměn, sérií a soutěží. Počet etiket v největší sbírce přesáhl 12 000 etiket.

Novinky
Česká republika
Česká republika
25. 06. 2019: Celá novinka

Maďarsko
Maďarsko
20. 06. 2019: Celá novinka

Německo
Německo
15. 06. 2019: Celá novinka

Francie
Francie
10. 06. 2019: Celá novinka

Velká Británie
Velká Británie
05. 06. 2019: Celá novinka

Francie
Francie
31. 05. 2019: Celá novinka

Laktos collection - Cheese labels - All rights reservedONCZ.NET Copyright © Laktos Praha, spol. s.r.o. & Ladislav Likler. CMS phpRS. Webdesign by PENAweb. optimalizace PageRank.cz