Laktos collection - English version

Tavené sýry měly významné výročí

20. 11. 2011 - Ve Sběrateli jsme přinesli několik textů ke stému výročí vynálezu tavených sýrů. K tomuto výročí proběhlo 20. září v pražském hotelu Barceló slavnostní odborné setkání (grand expert meeting) pod názvem TAVENÉ SÝRY - MODERNÍ A ZDRAVÉ POTRAVINY (PROCESSED CHEESE - MODERN AND HEALTHY FOOD).

Logo akce 100 let tavených sýrů

Akce byla připravena na základě iniciativy Laktos Collection z října loňského roku. Organizace se ujal Českomoravský svaz mlékárenský a jeho předseda Ing. Jiří Kopáček CSc jmenoval organizační výbor, do kterého přizval Ing Václava Bártu (MILCOM servis), Ladislava Liklera (Laktos Collection) a Ing Oldřicha Obermeiera (Groupe Bongrain). Výbor začal pracovat v březnu, získal podporu ASSIFONTE, který sdružuje tavírny sýrů v rámci Evropské unie, BK Giulini, výrobce technologických tavicích solí a mlékárenských společností Groupe Bongrain, Fromageries BEL, Laktos Praha a TANY Nýrsko. K účasti byly pozvány i mimoevropské firmy.

Více o této akci najdete zde.


Novinky
Španělsko
Španělsko
09. 08. 2022: Celá novinka

Česká republika
Česká republika
04. 08. 2022: Celá novinka

Kanada
Kanada
30. 07. 2022: Celá novinka

Chorvatsko
Chorvatsko
25. 07. 2022: Celá novinka

Francie
Francie
20. 07. 2022: Celá novinka

Itálie
Itálie
15. 07. 2022: Celá novinka

Laktos collection - Cheese labels - All rights reservedONCZ.NET Copyright © Laktos Praha, spol. s.r.o. & Ladislav Likler. CMS phpRS. Webdesign by PENAweb. optimalizace PageRank.cz